Logo - Strona Główna Strona Główna O Instytucie Oferta Pakiety Promocje Galeria Opisy zabiegów Kontakt
Logo - Strona Główna
Promocje
Kosmetyki na półce   NOWOŚĆ: Depilacja laserowa - Laser Diodowy Light Sheer NOWOŚĆ: Depilacja pastą cukrową PROMOCJA: Nouveau Lashes - 200 zł zniżki

NOWOŚĆ:
Depilacja laserowa - Laser Diodowy Light Sheer

Nadmierne owłosienie ciała stało sie udręką i przyczyną frustracji osób z zaburzeniami hormonalnymi, ale także wielu zdrowych ludzi. Jedyną skuteczną metodą potwierdzoną klinicznie, pozwalającą na trwałe usunięcie włosów z dowolnych części ciała jest depilacja laserem diodowym. Depilacja laserowa jest metodą trwałą i bezpieczną. Wszystkie inne metody usuwania owłosienia takie jak: golenie, elektroliza czy wosk pozwalają na uzyskanie zadawalających efektów, które utrzymują się jedynie przez kilka dni lub tygodni. Poza tym niosą za sobą ryzyko powstawania przebarwień, wrastania włosów, reakcji alergicznych a nawet blizn.

Depilacja laserem diodowym jest wolna od tych zagrożeń, jest metodą bezinwazyjną, nie narusza delikatnej struktury skóry, działa powierzchniowo. W naszym Gabinecie depilacje wykonujemy Laserem Diodowym Light Sheer firmy Coherent-Lumenis, który jest najnowocześniejszym tego typu urządzeniem na świecie. Wszelkie lasery rubinowe, aleksandrytowe bądz neodymowo - yagowe to techniki przestarzałe.

Więcej szczegółów oraz ceny: Depilacja laserowa - Laser Diodowy Light Sheer.

Do góry

NOWOŚĆ:
Depilacja pastą cukrową

Metoda pochodzi z Egiptu,naturalna pasta wykonana z cukru,wody,cytryny. Depilacja pastą cukrową to bezpieczne,delikatne i efektywne rozwiązanie dla pozbycia się włosów u kobiet i mężczyzn. Pasta cukrowa nie powoduje poparzeń ani urazów skórnych,skóra po zabiegu jest lekko zaczerwieniona,nie powoduje zapalenie mieszka włosowego,a odrastające włosy są wyraźnie osłabione i wolniej rosną,nie wrastają,zabieg można przeprowadzić u osób z popękanymi naczynkami.

Ceny:

Bikini głębokie:120 - 140 zł
Bikini płytkie:80 - 100 zł
Łydki:100 zł
Uda:100 zł
Całe ręce:100 zł
Przedramiona:80 zł
Pachy:50 zł

Do góry

PROMOCJA:
Nouveau Lashes - 200 zł zniżki

Wyobraź sobie długie, gęste, ciemne rzęsy...
Wyobraź sobie rzęsy tak długie i podkręcone o jakich zawsze marzyłaś...
Wyobraź sobie ciemną, kusząco tajemniczą oprawę oczu.

Teraz to wszystko w zasięgu Twoich możliwości. Odpowiednio przeszkolone stylistki rzęs "Harmonii Zmysłów" uczynią twe oczy kusząco uwodzicielskimi.

Nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty. Można ich używać nawet przy bardzo wrażliwych oczach. Na życzenie przeprowadzamy test / próbę alergiczną.
Dzięki zastosowaniu specjalnego utrwalacza (łagodnego dla oczu i skutecznego zarazem) nasze rzęsy trzymają się i wyglądają bardzo dobrze.

Naturalny efekt - Twój partner zauważy soczewkę w Twoim oku, a nie zwróci uwagi na "sztuczne" rzęsy.

Lekkie jak piórko - nasze rzęsy nie obciążają naturalnych rzęs, na co dzień
nie odczuwasz ich obecności.

Komfort noszenia - cały czas możesz prowadzić aktywny tryb życia - chodzić
na basen, siłownię, płakać oglądając wzruszający film - rzęsy są i pozostają na swoim miejscu aż do naturalnego wypadnięcia żywej rzęsy.

Nasze rzęsy nie niszczą Twoich naturalnych rzęs - odpowiednia aplikacja (rzęsa
do rzęsy 1:1), dbałość o szczegóły, a także najwyższej jakości klej sprawiają,
że Twoje naturalne rzęsy są całkowicie bezpieczne. W każdej chwili także możesz bezpłatnie zdjąć założone (przedłużone/pogrubione) rzęsy. Zajmie nam
to kilkanaście minut.

Stylistki pracujące na tym produkcie od lat mają stałe, wierne klientki. Od miesięcy uzupełniają one wypadające rzęsy w liczbie takiej samej, jak przy pierwszej aplikacji - co znaczy, że naturalnych rzęs nie jest wcale mniej!
Nasze produkty nie niszczą naturalnych rzęs!

Cena pierwszego założenia obejmuje także niezbędne produkty do pielęgnacji
w domu (utrwalacz i wodny tusz do dolnych rzęs).

Promocja: Pierwsze założenie za 500 zł (zamiast 700 zł).

Uzupełnienie, w zależności od liczby doklejanych rzęs, kosztuje od 100 do 300 zł.

Do góry

Polecamy,
Personel Instytutu Kosmetycznego "Harmonia Zmysłów"

(C) Instytut Kosmetyczny Harmonia Zmysłów            Wyjątkowy salon urody           Warszawa - Ursynów       22 425 59 59

Strona Główna Strona Główna