Logo - Strona Główna Strona Główna O Instytucie Oferta Pakiety Promocje Galeria Opisy zabiegów Kontakt
Logo - Strona Główna
Zabiegi Instytutu

Zdjęcie - Recepcja

 

 

 

 

Zdjęcie twarzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie twarzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie twarzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie twarzy

 

Nowości

<< powrót

Depilacja laserowa - Laser Diodowy Light Sheer

Nadmierne owłosienie ciała stało sie udręką i przyczyną frustracji osób z zaburzeniami hormonalnymi, ale także wielu zdrowych ludzi. Jedyną skuteczną metodą potwierdzoną klinicznie, pozwalającą na trwałe usunięcie włosów z dowolnych części ciała jest depilacja laserem diodowym. Depilacja laserowa jest metodą trwałą i bezpieczną. Wszystkie inne metody usuwania owłosienia takie jak: golenie, elektroliza czy wosk pozwalają na uzyskanie zadawalających efektów, które utrzymują się jedynie przez kilka dni lub tygodni. Poza tym niosą za sobą ryzyko powstawania przebarwień, wrastania włosów, reakcji alergicznych a nawet blizn.

Depilacja laserem diodowym jest wolna od tych zagrożeń, jest metodą bezinwazyjną, nie narusza delikatnej struktury skóry, działa powierzchniowo. W naszym Gabinecie depilacje wykonujemy Laserem Diodowym Light Sheer firmy Coherent-Lumenis, który jest najnowocześniejszym tego typu urządzeniem na świecie. Wszelkie lasery rubinowe, aleksandrytowe bądz neodymowo - yagowe to techniki przestarzałe.

Laser Light Sheer TM Diode Laser System posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez U.S FDA (Food & Drug Administration) respektowany na całym świecie. Nasz laser jako nieliczny na rynku polskim jest bezpieczny dla skóry opalonej.

Energia emitowana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka. Długosc fali wynosi 800nm i przenika tylko 2 mm w głąb skóry. Działa tylko powierzchniowo, nie wpływając tym samym na funkcje organizmu. Światło emitowane przez laser Light Sheer jest absorbowane przez melaninę zawartą we włosach. Laser wysyła przez ułamek sekundy impuls wystarczający, aby usunąć mieszki włosowe, eliminując całkowicie te, których włos jest w stanie intensywnego wzrostu. Laser diodowy posiada specjalny układ chłodzenia, który daje komfort delikatnej skórze.

Nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu (są to włosy widoczne na skórze) i to właśnie one reagują na swiatło lasera. Pozostałe włosy sa w fazie "uśpienia", która ma rózny okres trwania (6-10 tygodni). Po tym okresie zaczyna się aktywny etap wzrostu włosa, dlatego też zabiegi muszą być powtórzone minimum 3 razy, aby usunąć prawie wszystkie włosy.

Aktualne ceny:

Uda:350 zł
Kolana:do 100 zł
Łydki:350 zł
Stopy:50 zł
Tors:150-300 zł
Brzuch:100 zł
Pachy:100 zł
Przedramiona:300 zł
Bikini:150-200 zł
Ramiona:300 zł
Broda:80 zł
Szyja:80-100 zł
Kark:100-300 zł
Baki:80-100 zł
Górna warga:50 zł

Zapraszamy do kontaktu z salonem w celu uzyskania dodatkowych informacji.

<< powrót

(C) Instytut Kosmetyczny Harmonia Zmysłów            Wyjątkowy salon urody           Warszawa - Ursynów       22 425 59 59

Strona Główna Strona Główna